4.8
(329)

کلینیک فوق تخصصی دست و شانه

با بهترین متخصص دست و شانه در تهران آشنا شوید!

یکی از مشکلاتی که اغلب ممکن به دلیل فعالیت های روزانه سخت و دشوار به آن دچار شویم، مشکلات مربوط به دردهای دست و شانه می باشد. دست و شانه به دلیل ارتباط بینشان درد را به یکدیگر انتقال می دهند.برای درمان بهتر است هرچه سریع تر به یک متخصص دست و شانه برای ارزیابی و تشخیص علت آن و در نتیجه درمان قطعی، مراجعه کرد.

از آنجایی که بیماری های مربوط به دست و شانه بسیار در بین مردم شایع شده اند، در هنگام بروز هر یک از این دردها باید هر چه زودتر به یک کلینیک فوق تخصصی دست و شانه مراجعه کرد. زیرا این دردها بسیار طاقت فرسا هستند و افراد را از انجام کارهای روزانه خود باز می دارند.

مشاوره رایگان با کادر درمانی کلینیک

خانه درد مدرن ترین و پیشرفته ترین کلینیک ارائه دهنده ی خدمات فوق تخصصی به بیماران داخل و خارج از کشور در زمینه ستون فقرات، ارتوپدی و درد

کلینیک تخصصی دست

کلینیک تخصصی دست

پرتحرک‌ترین مفاصل، مفصل‌های دست و شانه می‌باشند. این مفصل‌ها از اندام‌های مهم در نیم تنه فوقانی بدن به شمار می‌رود.

بیماری در دست و شانه باعث می‌شود تا افراد نتوانند با محیط بیرون خود تعامل و ارتباط برقرار کنند. ناتوانی شدید در فرد به وجود می‌آید، که او را کلافه و نگران می‌کند. به همین دلیل این آسیب‌ها مانعی بر فعالیت‌های فیزیکی شده و توان فرد را از او می‌گیرند.

در این مواقع پیدا کردن یک پزشک فوق تخصص ارتوپدی نقش تاثیرگذاری را در بهبود درمان شما می‌تواند داشته باشد. کیلینک‌های زیادی وجود دارند، که می توانند در راه های درمان بیماری دست و شانه تاثیرگذار باشند. ولی چیزی که مهم است، این که آن ها بتوانند با مهارت و تجربه بالا، راه تشخیص درستی را در این بیماری داشته باشند.

در برخی موارد ممکن است متخصص دست، جراحی را برای درمان آسیب توصیه کند و این تنها راه حل باشد، در این مواقع تجهیزات کلینیک در کنار تجربه و تخصص پزشکان، اهمیت زیادی در روند درمان دارد. همچنین تاثیر این روند درمان کاملا بستگی به نوع بیماری، شدت جراحت و سن بیمار کاملا متفاوت می باشد.

با این وجود اصلا جای نگرانی نیست؛ ما در کلینیک فوق تخصصی دست خانه درد بهترین فوق تخصص دست در تهران را در اختیار داریم.

ما در این مجموعه خدمات درمانی نوین را با با تجربه ترین فوق تخصص ارتوپد دست و فوق تخصصص دست در تهران عرضه می کنیم. در نتیجه با مراجعه به کلینیک فوق تخصصی دست خانه درد می توانید با خیال‌ راحت به بهترین فوق تخصص دست در ایران دسترسی پیدا کنید.

ما می‌توانیم انواع درمان‌های موثر، نوین و غیرجراحی بسیاری برای رفع مشکلات و بیماری‌های دست را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهیم.

مهم ترین خدمات درمانی کلینیک تخصصی دست

سوالی که در بیشتر مواقع در زمان مراجعه به یک کلینیک تخصصی دست و شانه توسط مخاطبین پرسیده می‌شود، این که این کلینیک قرار چه نوع خدمات درمانی را در دسترس بیماران قرار دهند که موثر باشد؟

ابتدا زمانی که برای بیماری خود به یک کلینیک مراجعه می‌کنید، دلیل وجود این درد و آسیب مورد بررسی قرار می‌گیرد و تشخیص داده می‌شود. سپس طبق آسیبی که بر شما وارد شده خدمات درمانی ارائه داده می‌شود. از جمله مهم‌ترین خدمات درمانی کلینیک تخصصی دست می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • درمان کیست دست
 • خواب رفتگی دست
 • درمان آرتروز
 • درمان تونل کارپ
 • درمان مچ دست
 • درمان درد آرنج
 • درمان بی حسی دست
 • درمان دست درد

پس اگر با هر یک از مشکلات ذکر شده دست و پنجه نرم می‌کنید، بهتر هر چه سریع‌تر خودتان را به یک کلینیک تخصصی دست برسانید، تا از شر آن ها خلاص شوید. از جمله مهم‌ترین خدمات دیگر این نوع بیماری، می‌توان به درمان عصب دست نیز اشاره کرد که در بین افراد بسیار رایج شده است.

بهتر است بدانید که درمان و خدماتی که در رابطه با هر یک از بیماری‌های دست ارائه داده می‌شود، متفاوت می‌باشد و وابسته به تشخیص پزشک صورت می‌گیرد. این خدمات می‌تواند شامل درمان‌های دارویی، تزریقی، جراحی و حتی فیزیوتراپی و سایر درمان‌های خانگی باشد. پس نمی‌توانید خودتان تشخیص دهید که کدام خدمات عالی است.

برای درمان هر چه سریع‌تر، به یک کلینیک مراجعه کنید و یا مورد مشاوره قرار بگیرید. در مشاوره راجع به اینکه درد از چه زمانی آغاز شده و آیا با درد و تورم همراه است و … سوال و سپس خدمات ارائه داده می‌شوند.

کلینیک فوق تخصصی شانه

کلینیک فوق تخصصی شانه

شانه نیز از مهم‌ترین مفاصل حساس و آسیب‌پذیر محسوب می‌شود، که هر آسیبی می‌تواند به راحتی به روی این اندام تاثیر بگذارد، و آن را ضعیف کند. در برخی موارد مشکلات مربوط به شانه در مدت زمان طولانی‌تری باقی می‌مانند، که این به دلیل حساسیت این مفصل است، که هرگز توسط افراد جدی گرفته نمی‌شود.

در چنین شرایطی، بهترین راهکار مراجعه به یک کلینیک فوق تخصصی شانه است، که بتواند به صورت ایده‌آل و بی‌نقص دلیل این آسیب را تشخیص دهد و سپس درمان را آغاز کند. شانه درد اغلب با نرم شدن مفاصل، استخوان و بی‌ثبات شدن شانه همراه است، که ممکن درمان را سخت‌تر کند، و باعث کند شدن روند آن شود.

بدانید که راه حل درمان شما تنها در دستان بهترین دکتر فوق تخصص شانه در تهران است، که می‌تواند شما را از شر این دردها رها کند. پس تا زمانی که درد و آسیب شما شدت نگرفته آن را جدی بگیرید و هر چه سریع‌تر اقدام کنید.

اگر از شدت درد شانه‌هایتان رنج می‌برید و نمی‌دانید چه متخصصی برایتان مناسب است، کافیست که با کلینیک فوق تخصصی شانه خانه درد تماس بگیرید. در این مرکز درمانی بهترین دکتر فوق تخصص شانه و بهترین جراح شانه در تهران مستقر هستند؛ و می‌توانند به بیماران به بهترین شکل کمک کنند.

متخصص شانه در واقع پزشک ارتوپدی می‌باشد که در مورد آسیب‌های شانه و شرایط به‌وجود آمدن آن آموزش‌ دیده‌ است. ارزیابی و تشخیص علت این آسیب‌ها، همچنین کنترل و درمان آنها از وظایف و تخصص این پزشکان می‌باشد.
هنگام مراجعه بیمار به بهترین دکتر فوق تخصص شانه، پزشک متخصص با معاینه دقیق و ارزیابی کل شانه، راهکارهای درمانی بهتر و موثرتری را ارائه می‌دهد. پزشک تمامی استخوان ها، رباط ها و ماهیچه ها را بررسی می‌کند.

مهمترین خدمات درمانی کلینیک فوق تخصصی شانه

کلینیک‌هایی که برای درمان بیماری‌های شانه تلاش می‌کنند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. قطعا بهترین پزشکان فوق تخصص را درون خود دارند، که درمان شما در دستان آنها می‌باشد، که این بسیار مهم است.

این کلینیک‌ها خدمات مهم درمانی را برای این آسیب‌ها ارائه می‌دهند، که این خدمات به صورت کاملا تکامل یافته و بی‌نقص می‌باشد و جای هیچ سوالی را برای بیماران باقی نمی‌گذارد. از آنجایی که بیماری استئوآرتریت شانه از دردهای دشوار می‌باشد، خدمات درمانی این بیماری عرضه خواهد شد.

همچنین می‌توانید از خدمات دیگری چون درمان‌های آرتریت روماتوئید، درد و تورم عادی شانه، پارگی تاندون شانه، آرتروز شانه، تعویض مفصل شانه و … استفاده کنید. این خدمات زندگی شما را به نوعی نجات خواهند داد.

پس هرگاه حس کردید که با صدا در شانه، درد و تورم، التهاب، ضعف و ناتوانی، بی‌ثباتی شانه و … روبه‌رو هستید. بهترین کار مراجعه به یک کلینیک فوق تخصصی شانه برای تشخیص نوع درد و آسیب و بهره‌مندی از خدمات به روز شانه درد می‌باشد. این دردها اگر مورد توجه قرار نگیرد، ممکن بدتر شوند.

این خدمات از چیزی که تصور می‌کنید در روند بهبود شما بسیار تاثیرگذارتر هستند. به همین دلیل به روی استفاده از آنها بسیار تاکید می‌شود. پس به هیچ عنوان تصور نکنید که این خدمات نمی‌توانند برای بهبودی شما کاری انجام دهند.

به طور کلی این فعالیت‌های درمانی مهم‌ترین راه‌ها و متد به روزی هستند که برای درمان درد شانه به کار برده می‌شود، و پزشکان متخصص آن را تایید و به بیماران پیشنهاد می‌کنند. درست که راه‌های درمانی خانگی نیز وجود دارند، ولی نمی‌توان آن ها را با این روش درمان مقایسه کرد.

تماس با کلینیک تخصصی دست و شانه خانه درد

خانه درد مدرن ترین و پیشرفته ترین کلینیک ارائه دهنده ی خدمات فوق تخصصی به بیماران داخل و خارج از کشور در زمینه ستون فقرات، ارتوپدی و درد

مشاوره با بهترین متخصص دست و شانه در تهران

با ما تماس بگیرید

این درست که متخصص‌های زیادی برای درمان دست و شانه در تهران و یا سراسر ایران وجود دارند، ولی چیزی که مهم است، این است که شرط بهبودی و درمان شما در داشتن یک انتخاب ایده آل بهترین متخصص دست و شانه در تهران می‌باشد که به آن مراجعه کنید.

پس اگر از درد و آسیب‌هایی که دچار آن شده‌اید، خسته و کلافه هستید. بهتر هر چه سریع‌تر یک متخصص خوب در درمان دست و شانه را مدنظر قرار داده و به آن مراجعه کنید، و از خدمات آن بهره ببرید.

برای درمان آسیب و بیماری‌های دست و شانه، راه‌های درمان متفاوتی وجود دارد، که هر متخصصی ممکن نوع خاصی از آن را تجویز کند. پس چرا باید درمان خودمان را به دستان یک پزشک ناشناخته بسپاریم؟

در نهایت اگر دچار شانه و دست درد هستید، بهتر این مشکلات را جدی بگیرید و به یک پزشک متخصص دست و شانه در تهران مراجعه کنید. حتما باید توجه داشته باشید که دست به درمان‌های خودسرانه نزنید، زیرا ممکن شرایط بدتر و سخت‌تر شود. پس تنها راه درمان مراجعه به پزشک متخصص است.

با اندکی تحقیق و بررسی می‌توانید یکی از عالی‌ترین کلینیک‌های فوق تخصصی دست و شانه را پیدا کرده و به آن مراجعه کنید. این کلینیک‌ها بهترین راه‌های درمان و تشخیص را به شما ارائه می‌دهند.

مشکلات قابل تشخیص توسط متخصص دست و شانه

بهترین متخصص دست و شانه در تهران

اولین قدمی که پزشک متخصص برای اطلاع از نوع درمان و آسیب دست و شانه انجام می‌دهد، بررسی تست‌های لازم برای این که بداند آغاز این درد از چیست و به چه دلیل به وجود آمده است. سپس می‌تواند انواع بیماری‌هایی که ممکن در دست و شانه ایجاد شود را تشخیص دهد.

به این ترتیب این مشکلات می‌تواند شامل بورسیت، پارگی تاندون، تاندونیت، آرتروز، ترک یا شکستگی استخوان، بی‌ثباتی، گیر افتادگی شانه، دست درد، التهاب و … باشد.

تمام این مشکلات در یک بررسی و ویزیت جامع و کامل توسط پزشک به درستی و به طور کامل تشخیص داده شده است. سپس برای آن راه درمانی پیدا می‌کند. البته این تشخیص‌ها می‌تواند توسط راه‌های زیادی انجام شود، که از نوع درد اطمینان حاصل کند. این راه‌های تشخیص بیماری و مشکلات دست و شانه به صورت زیر است:

تشخیص به وسیله اشعه ایکس، تست ام آر آی، سی تی اسکن، مشاوره و … انجام می‌شود. به این طریق می‌توان از نوع مشکلات دست و شانه آگاهی کاملی پیدا کرد، که نتیجه آن یک درمان قطعی است.

 

دکتر بهنام باقیانی مقدم

متخصص ارتوپدی، فوق تخصص فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی

سوابق تحصیلی

 • دوره پزشکی عمومی 1381-1388 دانشگاه علوم پزشکی یزد
 • دوره تحصیلات تخصص ارتوپدی 1392-1396 دانشگاه علوم پزشکی بابل
 • فعالیت بعنوان متخصص ارتوپدی شهرستان میناب به مدت یکسال
 • فعالیت به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل به مدت دوسال از سال 1397-1399
 • دوره فلوشیپ جراحی دست و جراحی میکروسکپی اعصاب محیطی به مدت دوسال 1399-1400، دانشگاه علوم پزشکی تهران

(انجام جراحی های پیچیده شکستگی اندام. جراحی های پیچیده اندام فوقانی. ترمیم اعصاب. انتقال تاندونها و اعصاب جهت فلج اندام فوقانی در اثر اسیبهای عصبی و تاندونی. ارتروسکپی مچ دست، آرنج و شانه)

ساعات مراجعه حضوری

 • – چهارشنبه ها: 16 تا 19

متولد 1362 در یزد

نوع فعالیت :

 • انجام جراحی های پیچیده شکستگی اندام
 • جراحی های پیچیده اندام فوقانی
 • ترمیم اعصاب
 • انتقال تاندونها و اعصاب جهت فلج اندام فوقانی در اثر اسیبهای عصبی و تاندونی
 • ارتروسکپی مچ دست، آرنج و شانه
سوابق علمی
 • دوره پزشکی عمومی 1381-1388 دانشگاه علوم پزشکی یزد
 • دوره تحصیلات تخصص ارتوپدی 1392-1396 دانشگاه علوم پزشکی بابل
 • فعالیت بعنوان متخصص ارتوپدی شهرستان میناب به مدت یکسال
 • فعالیت به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل به مدت دوسال از سال 1397-1399
 • دوره فلوشیپ جراحی دست و جراحی میکروسکپی اعصاب محیطی به مدت دوسال 1399-1400، دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • تالیف 4 کتاب و بیش از 45 مقاله بین المللی در زمینه های مختلف پزشکی:
  https://scholar.google.co.uk/citations?user=391eI30AAAAJ&hl=en

124243

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به این صفحه چند امتیاز میدی؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید!

میانگین رتبه 4.8 / 5. 329

تماس فوری
02126702935